Personal

Här hittar du alla våra erfarna medarbetare. Vill du nå någon av dem gör du det enklast på fornamn@trinax.se. men du kan även ringa oss på vårt växelnummer 0520-188 99 för att få personlig hjälp!

Markus Karlén

Säljare

0520 - 290 504
markus@trinax.se

Tord Andersson

Säljare

0520-290 507
tord@trinax.se

Thomas Ederby

Ansvarig designer

0520 - 290 503
thomas@trinax.se

Christoffer Lindahl

Ansvarig utvecklare

0520 - 290 501
christoffer@trinax.se

Erik Hamrin

Utvecklare

0520 - 290 502
erik@trinax.se

Mattias Åberg

Utvecklare / Tekniker

0520 - 290 505
mattias@trinax.se

Douglas Sanchez

Supporttekniker

0520 - 290 506
douglas@trinax.se

Hampus Backman

Utvecklare

0520-188 99
hampus@trinax.se

Elisabeth Thuresson

Administration / Ekonomi

0520 - 188 99
elisabeth@trinax.se

Fredrik Yli-Luopa

VD / Säljare

0520 - 290 500
fredrik@trinax.se