Personal

Här hittar du alla våra erfarna medarbetare. Vill du nå någon av dem gör du det enklast på fornamn@trinax.se. men du kan även ringa oss på vårt växelnummer 0520-188 99 för att få personlig hjälp!

Markus Karlén

Försäljningsansvarig

0520 - 290 504
markus@trinax.se

Sebastian Thekkethala

Försäljning

0520-290 507
sebastian@trinax.se

Thomas Ederby

Ansvarig designer

0520 - 290 503
thomas@trinax.se

Johan Åsbrink

Designer

0520 - 290 502
johan@trinax.se

Christoffer Lindahl

Projektledare / Ansvarig utvecklare

0520 - 290 501
christoffer@trinax.se

Mattias Åberg

Utvecklare / Tekniker

0520 - 290 505
mattias@trinax.se

Christoffer Bubach

Utvecklare

0520-290508
bubach@trinax.se

Hampus Backman

Utvecklare

0520-188 99
hampus@trinax.se

Elisabeth Thuresson

Administration / Ekonomi

0520 - 188 99
elisabeth@trinax.se

Fredrik Yli-Luopa

Företagsutveckling / Sälj

0520 - 290 500
fredrik@trinax.se