Teamet som behärskar digital magi

Här hittar du Trinax stolthet, alla våra erfarna medarbetare! Vill du nå någon av dem gör du det enklast på fornamn@trinax.se. men du kan även ringa oss på vårt växelnummer 0520-188 99 för att få personlig hjälp!

Markus Karlén

Återförsäljaransvarig

markus.karlen@trinax.se
0520-20 52 11

Läs mer om Markus

Sebastian Thekkethala

Försäljningsansvarig

sebastian.thekkethala@trinax.se
0520-20 52 12

Läs mer om Sebastian

Sabina Öberg

Projektledare & kravansvarig

sabina.oberg@trinax.se
0520-20 52 25

Läs mer om Sabina

Charlie Liss

Tekniker / Support

charlie.liss@trinax.se
0520-20 52 03

Läs mer om Charlie

Elisabeth Thuresson

Administration / Ekonomi

elisabeth.thuresson@trinax.se
0520-188 99

Läs mer om Elisabeth

Christoffer Lindahl Hassel

Ansvarig utvecklare

christoffer.lindahl@trinax.se
0520-20 52 27

Läs mer om Christoffer

Viktor Nymark

Support/Utvecklare

viktor.nymark@trinax.se
0520-20 52 21

Läs mer om Viktor

Johan Åsbrink

Ansvarig designer

johan.asbrink@trinax.se
0520-20 52 22

Läs mer om Johan

Fredrik Yli-Luopa

VD / Sälj

fredrik@trinax.se
0520-188 99

Läs mer om Fredrik