Teamet som behärskar digital magi

Här hittar du Trinax stolthet, alla våra erfarna medarbetare! Vill du nå någon av dem gör du det enklast på fornamn@trinax.se. men du kan även ringa oss på vårt växelnummer 0520-188 99 för att få personlig hjälp!

Markus Karlén

Försäljningsansvarig

0520 - 290 504
markus@trinax.se

Läs mer om Markus

Sebastian Thekkethala

Försäljning

0520-290 507
sebastian@trinax.se

Läs mer om Sebastian

Christoffer Lindahl Hassel

Ansvarig utvecklare

0520 - 290 501
christoffer@trinax.se

Läs mer om Christoffer

Mattias Åberg

Utvecklare / Tekniker

0520 - 290 506
mattias@trinax.se

Läs mer om Mattias

Christoffer Bubach

Utvecklare

0520-290 508
bubach@trinax.se

Läs mer om Christoffer

Viktor Nymark

Utvecklare/Support

0520-290 502
viktor@trinax.se

Läs mer om Viktor

Charlie Liss

Tekniker / Support

0520 - 290 505
charlie@trinax.se

Läs mer om Charlie

Elisabeth Thuresson

Administration / Ekonomi

0520 - 188 99
elisabeth@trinax.se

Läs mer om Elisabeth

Fredrik Yli-Luopa

Företagsutveckling / Sälj

0520 - 188 99
fredrik@trinax.se

Läs mer om Fredrik

Jerry Johansson

IT-ansvarig

0520 - 290 515
jerry@trinax.se

Läs mer om Jerry

Robin Linderoth

Utvecklare

0520 - 290 509
robin@trinax.se

Läs mer om Robin